Transformice Forum
Hadi Hemen Gir!!!

Transformice Hakkında Her şeyi öğrenin...!!

Kurt Günlükleri...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Kurt Günlükleri...

Mesaj  Battle35 Bir Çarş. Eyl. 15, 2010 5:37 pm

Temel Kurt:

Ben kimiyim ben saf kan tek kurtum.İlk prototipler benim kanımdan.Savaşta büyük bir rolümüz vardır kan akıtmak dışında öncü olmaktır.O adi kurşunların önüne ilk atlayan kurtlar biziz hızlı ve çevik değiliz o kadar ama buda bizi mükemmel bir piyade birlik haline dönüştürmüş durumda.Dedim ya savaşa yenimi başlandı o zaman şöyle bir ses duyarız ‘Hadi dostum işinizi yapın.’ ve ilk kan banyosunu yapmaya biz başlarız.

Güçlü Kurt:

Ben o kendini bir şey sanan temel kurtlardan daha üstünüm ilk prototip olabilirler ama bizden güçsüzler en iyi olsalardı şu anda piyade olmazlardı.Savaş alanında hızlı ve güçlü bir kurtamı ihtiyacın var o zaman elbetteki en iyi kurt güçlü kurttur her türlü kurtla mücadele edebilirim.Savaş alanında zorlu bir rakipmi var işte biz kırıcı birlik olarak saldırırız ve o zorlu rakibin canına okuruz biz buyuz.

Gardiyan Kurt:

Ben kurtların en güçlüsüyüm savunma defans benim işim insanlar isterse 8 kişi olsun sorun değil.Pençelerimle yüzümü kapayıp sırtımı duvara dayasam kimse beni yıkamaz.Rakip kurt klanlarıyla savaşta genelde biz önde oluruz.Ayrıca savaşta bir bölgeyi savunmakmı lazım o zaman senin bir gardiyana ihtiyacın var derim hadi çıkart beni içinden

Hayalet Kurt:

Çok hızlı olduğuma herkes şahittir güç konusunda pek bir iddam yok ama ani saldırılarda rakip neye uğradığını şaşırır.Benimle yapabileceğiniz sınırsız şey var işgallerde.En sevdiğim numara C numarısıdır.Bütün haritalarda bir C numarası mevcut C numarası nemi?Profesyonel kurtların başka kişilerin aklına gelmeyecek C bölgelerinde saklanıp onlara kafayı yedirtmeden oluşan bir sanattır .Pusuya yatarım bir insan önümden geçer ve ekşın başlar önümden geçenin vay haline.

Zeki Kurt:

Kendimi özetlemem gerekirse size 3 şey söylerim;1.Hızlı, 2.Çevik, 3.Katil.Benim görevim ne midir?İnsanların arkasından dolanmak bir yerde ağır makineli varsa bana ‘Hey dostum, şurda bir makinelı var benim için onu yok edermisin?’derler.Ve orda bir ağır makinelı hiç olmamışcasına katliam olur.En güzel yanım ne bilirmisiniz aramızda kalsın ölü insanların vücutlarında benim işime yarayan bir madde var o maddeyi emerek fazladan zırh dayanıklılığına sahip olurum.Buda beni ayrıcalıklı kılıyor 8 kişinin arasına fazla canla daldığımda hızlı olduğum için kolay vurulmam vurulsamda canım azalmaz o zaman nolur 8 kişinin cenazesi…

Vahşi Kurt:

En sevdiğim eşyam elimdeki dev demirden pençe.Onunla 6-7 metre kadar uzağa vurabilirim ve vurduğumda üstünüzde 2 tane derin delik açılır ve ölürsünüz.Bende işimi yapmış olurum.Ayrıca bazen zor durumda kalan kardeşlerim olur onlarda artık onurlarıyla bir kamikaze olayını canlandırırlar nemi yaparlar?Artık can çekişiyorsunuz her şey siyah beyaz ve bulanık içinizde son kalan yaşam enerjisini demirden pençenizin bağlı olduğu silaha aktarırsınız ve ileri doğru spam adı verilen asitleri düşmanın üstüne yağdırırsınız nolurmu?Siz onurunuzla ölüp ayrıca yanınızda cehennemde görüşeceğiniz bir arkadaş götürürsünüz.E bu size yeter.

Hayalet-2 Kurt:

Ben pek pusabilcek türden bir kurt değilim benim işim hızlı olmak.Çünkü durduğum sürece görünür olurum hareket ettiğim sürece şeffaf.Eğer gözünüz bozuksa savaş meydanında siz fark etmeden dibinizde biterim hemde önden gelirim gözleriniz yüzünden hayatınızı kaybedersiniz.O yüzden savaş meydanında üstünüze koşan bir bulanıklık görürseniz kaçsanız iyi olur.Yoksa sonunuz vahim olur.

Buz Kurt:

Aah lanet olsun yine mi gardiyan aldılar?Dedikten sonra aniden Paien lab.ının camlarını üstündeki çıkıntılara çıkarak içinizi donduran buzlarımı rakip klanın kurtlarının üstüne atmaya başlarım.Sonra bizimkiler yavaşça hareket eden titreyen ve zarzor dövüşen zavallı kurtların üstüne atlar daha sonra etraf kanlı buz parçacıklarıyla kaplanır.Arkadaşlarımın pençeleri kırılır neymiş;Bazen buzla kaplanmış adama vururken buzlara pençelerinin çarptığını buzları çok koyu bir kıvamda yapıp attığımı felan söylerler bu bir sanat değil kükrüyorum bir enerji oluyor ben ne yapabilirim ki?Bazen de çok ince oluyor adamlar kaçıyorlar.Ha ‘Hiç dalmıyomusun?’ diyeceksiniz?Onlar bana geliyor bakıyorlar buz var sanki ben sadece buz atabiliyormusum gibi temel kurtla felan dalıyorlar.Sonra ölüyorlar.Ben adamın içini dondururum!

Deli Kurt:

Mükemmel bir çekim kuvvetim var yer çekiminden bile kuvvetli.Bazen buz kardeşlerimle camda kardeş kardeş bir o bir ben buz-çekme ışını şeklinde düet yaparız.Çekme ışınım sadece çekmekle kalmıyor iyi ki.Ayrıca yakıcı bir özelliği var bazen o kadar sık çekerimki aynı adamı, sonunda ızgaraya döner adam.Bi de bana deli derler benim doğam gereği bu yoksa o kadar piskopat bir kükremeyi kendi kendime delirerek bulmam mümkün mü?

Battle35
Admin

Teşekkürler : 1

Kullanıcı profilini gör http://transformice.yetkinforum.net

Geri: Kurt Günlükleri...

Mesaj  mrdtr Bir Çarş. Eyl. 15, 2010 6:40 pm

Teşekkürler

mrdtr

Teşekkürler : 2

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics