Transformice Forum
Hadi Hemen Gir!!!

Transformice Hakkında Her şeyi öğrenin...!!

Versiyon 1.0

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Versiyon 1.0

Mesaj  Neocoder Bir Cuma Ağus. 19, 2011 10:17 am

Versiyon 1.0] TR Sunucusu Birleşti!

Merhaba,
Birkaç zamandır planlanan ve tüm sunucularda gerçekleşecek olan birleşme sırasıyla EN2 ve FR sunucularından sonra TR sunucusunda da gerçekleşti.

Hayırlı olsun TR sunucusu!

Peki neler değişti?
__________________________________________________________________________________
• Artık kabilenin tüm üyeleri hangi bölgede olurlarsa olsunlar /t yani kabile sohbet kanalından nerede olurlarsa olsunlar birbirleriyle iletişime geçebilirler.

• Sunucunun herhangi bölgesindeki herhangi çevrimiçi oyuncuya özel mesaj atabilirsiniz.

• Her bölgenin odaları kendine özgüdür, uluslararası değildir.

• Uluslararası odaların ismi önünde * vardır. Örneğin: *1 *2
Böyle odalara herhangi bölgeden bağlanan tüm oyuncular katılabilir. Bölge sınırlandırması yoktur.
Siz de oda açarken önüne * işaretini koyarsanız o oda tüm bölgelere açık olur. Örneğin /room *trollcake

• Hangi bölgeye aitseniz o bölgenin bölgesel odalarına katılabilirsiniz. Örneğin siz TR iseniz ve arkadaşınız da EN bölgesindeyse, arkadaşınız TR bölgesine geçmedikçe size veya siz EN bölgesine geçmedikçe arkadaşınıza katılamazsınız.
• Artık özel mesaj gönderen kişilerin isimleri koyu renkte.
___________________________________________________________________________________

Bölge değiştirmek.

1. Adım________________________

Yukarıda işaretlenen "Change" butonuna tıklayıp katılmak istediğiniz bölgenin bayrağını seçin.
Bayrak değişince hangi bayrak varsa o sunucuya bağlanacaksınız.

2. Adım________________________
Karşınıza çıkan panodan dilediğiniz bölgenin bayrağını seçin;

3. Adım________________________
Başarılı şekilde değiştirdiğinizde ana ekrana geçeceksiniz ve peynirin üstünde seçtiğiniz bayrak olacak.
Peynirin üstünde hangi bayrak varsa o bölgeye bağlanacaksınız.

Ek Bilgi: Odanızın başına * (Yıldız) koyarsanız yabancı sunuculardaki arkadaşlarınız ile buluşabilirsiniz.
Uluslararası room. Very Happy
Neocoder

Teşekkürler : 0

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics